Hediye Çiçek Meyve Kek Sepeti

Sipariş Takibi için Tıklayın Blog

BKM Express Kampanyası

BKM Express ile 30 TL anında indirim !

BKM

• Kampanya, 15.01.2019 - 28.02.2019 tarihleri arasında geçerlidir, BKM Express ile 100 TL ve üzeri ödeme yapıldığında 30 TL indirim kazandırır.

• Kampanya BKM Express ile tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL indirim verilecektir. Ek ürün, yol ücreti indirime dahil değildir. Kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez ve indirimli ürünlerde geçerli değildir. İndirim otomatik olarak BKMExpress ödeme sekmesinden devam edildiğinde son aşamada uygulanacaktır.

• Kampanyadan ilk 1.000 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur. 100 TL üzeri alışverişlerde başka indirim kodu ile BKM Express ödemesi yapılmak istendiğinde sadece BKM Exress indirimi geçerli olacaktır.

• Aynı kişi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.

• BKM ve Lezzetlihediye.com, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Lezzetli Hediye şubesi bulunan illere teslimat kendi araçları ile, diğer tüm Türkiye'deki bölgelere Kargo ile teslimat sağlanmaktadır. Canlı çiçek siparişleri ilgili bayi üzerinden aynı gün tüm Türkiye'ye teslim edilir. Genel teslimat ücreti 15 TL'dir. Sepet tutarı toplam ödemede 70 TL üzeri alışverişlerde teslimat ücretsizdir. Özel bölge ücretleri genel teslimat kuralları dışındaki uzun mesefalerde geçerlidir.