0216 468 70 00


Muhteşem Meyve Sepetleri!

Mutlu
Yıllar

DreamBerry Meyve Sepeti

Meyve Sepeti deyip geçmeyin çikolata ile çileğin aşkı size en güzel hediyeyi verdirsin! Doğum günü hediyesi için bir fark yaratmak için doğru seçim!

104 TL

8 - 10 kişi
tüketebilir

Shery Çikolata Kaplı Meyveler

Doğumgünü, yıldönümü, babalar günü için ne alacağım derdine girmeyin; hem değişik hem lezzetli bir seçenkeli sevdiğinizi mutlu edin.
Yaklaşık 35 adet çikolata çilek çiçeği, 18 adet sade çilek, 16 adet çikolata kaplı elma dilimi, 5 adet çiçek ananas ve 21 adet siyah üzümden oluşmaktadır.

109 TL

Cathy
Meyve Sepeti

Lezzet dolu meyvelerle muhteşem bir meyve sepeti!Birbirinden enfes meyvelerle dolu, sizler için özel olarak tasarlanmış enerji deposu bir aranjman.İçinizi ferahlatacak ve serinletecek en iyi çözüm...

105 TL

8 - 10 kisi
tüketebilir

Melany
Karışık Meyve Sepeti

Bu aranjman yaklaşık 28 adet sade çilek, 24 adet elma dilimi, 8 adet çiçek ananas, 10 adet siyah üzüm, 24 adet dilim portakal, 6 adet çikolata kaplı kavrulmuş fıstığa batırılmış muz, 5 adet sade muz dilimi, 5 adet yıldız kivi ve 4 adet yıldız portakaldan oluşmaktadır.

129 TL

Enfes
Lezzetli

Lizzy
Karışık Lezzet Çiçekleri

Çikolata kaplı meyve ve keklerden oluşan bu aranjmanımız, 11 adet toz fıstık kaplı truffle kek çiçeği, 11 adet siyah çikolata kaplı işlemeli truffle kek çiçeği, 16 adet sade çilek, 6 adet çikolata kaplı işlemli çilek, 12 adet çikolata kaplı işlemli muzdan oluşmaktadır.

105TL

Müthis
Dogumgünü

Hediyesi

FreshDay
Meyve Çiçekleri

Özenle seçilmiş taze meyveleri görkemli bir tasarımla sevdiklerinize sunabileceğiniz en lezzetli  hediye sepeti.Birbirinden farklı tatların bir araya geldiği özel bir tasarım, sadece sevdiklerinize özel.

145 TL

En özel meyve sepeti özel fırsatlarla!

NewPinny
Karışık Lezzet Çiçekleri

Kokusu ve tadıyla hep hatırlansın diyorsanız işte NewPinny!Neşeli renkleriyle içiniz açılır, lezzetiyle başınız döner…Elma, muz ve truffle çileklerini yemeye doyamayacaksınız

99 TL

Richy
Meyve Çiçeği

Zengin ve taze bir meyve sepeti ile inanılmaz bir lezzet şöleni! Şaşaalı görüntüsü ile çikolatalı muzlar, taze çilekler ve çiçek temalı ananaslarla fark yaratın.

169 TL

Kokusu ve
tadiyla hep
hatirlansin

Timmy
Meyve Sepeti

Hem lezzetli hem prestijli... Onun adı Timmy!

109 TL