Hediye Çiçek Meyve Kek Sepeti

Sipariş Takibi için Tıklayın Blog
0850 255 80 08   İSTANBUL / ŞİŞLİ için gönderim
seçili

Nereye Teslimat İstersiniz

Lezzetli Hediye Türkiye'ye Yayılıyor

İlk 10 Franchise Anlaşması için gelen Franchise Adayı %30 indirimli, kaçırmayın!

Henüz yeni gelişen bu sektörde çiçek, pasta, hediyelik gibi tüm alanları tek bir sistem çatısı altında toplayan Lezzetlihediye.com hazır müşteri taleplerini yönlendirebileceği yeni franchise adaylarını değerlendiriyor. Aynı gün üretim ve dağıtım yapabilecek, kendi bölgesinde kuvvetli iletişimi ile lokal pazarını büyütecek adaylar öncelik sahibi olacak. Yeni franchise adaylarına kendi bölgelerinde son kullanıcıya beraber hizmet verecekleri iş ortaklıkları sunuluyor.  Girişimciler için hem kariyer, hem de yüksek gelir imkanı sunan Lezzetlihediye.com, teknolojiden ürün eğitimine, satış geliştirme faaliyetlerinden pazarlamaya kadar destek veriyor.

Lezzetli Hediye 10 yeni ildeki üretim ve dağıtım ağında yakaladığı başarıyı paylaşacağı yeni franchise iş ortakları ile Türkiye geneline yayılıyor. 30 Haziran 2019'a kadar sözleşmesini yapan ilk 10 kişiye %30 indirim verilecektir. (2 Kişi hakkı kullanmıştır.)Dünyada örneği olmayan bir ürün gamına sahip Lezzetlihediye.com mevcut  9 şubesi ve iş ortakları ile İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Eskişehir, Gebze, Kayseri, Konya, Mersin bölgelerinde bulunan şubeleri ile sektörde en yaygın ağa sahip durumda. Sosyal medya üzerinden müşterilerinin taleplerini almak gibi farklı pazarlama kanalları kullanan Lezzetli Hediye, 200.000'den fazla Sosyal Medya takipçisi ile yeni il taleplerini topladı ve değerlendirdi. Konya ve Manisa için 1 ay önce yapılan açılışın akabinde
şimdi 10 ilde daha faaliyet gösterecek.
Bursa, Manisa, Sakarya, Kocaeli, Tekirdağ, Denizli, Balıkesir, Gaziantep, Samsun, Trabzon, Aydın, Muğla

Ürünlerinde hiçbir katkı maddesi kullanmamak ve sağlık açısından hiçbir risk teşkil etmeyen ürünler üretmek Lezzetli Hediye’nin uzun vadede başarısını sürekli hale getiren en önemli etkenlerden biri. Sektörün kuruluşundan bu yana 10 yıldır görev yapan ve sürekli yenilikçi ve yaratıcı aranjmanlar üretmek, kurumsal müşterilere özel çalışmalar yapmak gibi sektörel misyonları da üstlenen Lezzetli Hediye ekibi farklılık yaratarak müşteri bağlılığı ve sürekliliğini sağlıyor.  

Kazanmayı garanti eden bir ürün gamı, kurulu çalışan bir franchise sistemi ile yaratılan talep doğrultusunda, müşteri potansiyeli olan şehirlere öncelik verilecek. Amaç, yatırımcının en kısa sürede kazanca geçmesine olanak sağlamak.

Yaratılan hacim ve potansiyele göre şehre ve bölgeye göre farklılık gösteren franchise bedelleri ilin potansiyeline bağlı olarak 20 bin dolardan başlıyor. Yatırım maliyeti ise gene potansiyele bağlı olarak 40 bin – 100 bin TL arasında değişiyor.

Klasik franchise sistemindeki gibi tabelayı tak ve ürün al-sat mantığı Lezzetli Hediye’nin çalışma modeli ile tamamen ters. Tüm satış, pazarlama, üretim, dağıtım sistemlerinin işletimi, günlük sipariş sağlama anlamında “uzun süreli iş ortaklığı” temeliyle kurulan ve gelen taleplerin bu bakış açısıyla değerlendirildiği bir yapı kurgulanmış durumda.

Lezzetli Hediye 2018 yılında özellikle bulunmadıkları illerde büyümeye hedeflediğinden yeni illerin açılışında Aralık sonuna kadar anlaşmaya varan girişimcilere %30 indirimli bir politika ile imkan tanıyacak. Önemli olan kazan-kazan mantığına sahip, iş disiplini yüksek, bölgesindeki potansiyeli değerlendirebilecek, müşteri odaklı yatırımcılarla işbirliği yapmak olduğuna inanıyor olmamız.  Bizim potansiyel gördüğümüz 33 ayrı il için iş planı ve fizibilitemiz mevcut durumda hazır. Hedef olarak en az 10 ilde daha Türkiye için yatırım bayrağını beraber kalkındırmak istiyoruz. İndirim için başvuru formunu doldururken 2018FR kodunuz giriniz.
 
Sorularınız için franchise@lezzetlihediye.com a mail atabilirsiniz.
Franchise başvuru formu için tıklayınız.