Hediye Çiçek Meyve Kek Sepeti

Sipariş Takibi için Tıklayın Blog
0850 255 80 08   İSTANBUL / ŞİŞLİ için gönderim
seçili

Nereye Teslimat İstersiniz

Ürün Kabul Etmeme Hakkı ve İade İşlemleri

Ürünü Kabul Etmeme Hakkı

Aldığınız her ürün, firmamız garantisi altındadır. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslimatı yapan kurye önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar veya eksiklik varsa kuryemize iade ederek veya kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra firmamız kuryesinin veya kargo firmasının "görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu" unutmayınız.

 İade Koşulları

İade ettiğiniz üründe ambalajı açılmamış ve kullanılmamış olmasına dikkat ediniz.

Kurye teslimatı kabulünden sonra üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vs. durumları tespit edildiği hallerde ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmesi talep edilecektir. 

İade Ödemesi

Kredi kartı iadeleri ortalama 7 iş günü içinde tamamlanmaktadır. İade işleminiz tarafımızca hemen yapıldıktan sonra, işlemin kart hareketlerine yansıması bankalar arası işlem süresine bağlı olarak birkaç gün alabilmektedir. Toplam 7 iş günü içerisinde tüm iade işleminiz tamamlanmaktadır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir.