Hediye Çiçek Meyve Kek Sepeti

 Canlı Destek Sipariş Takibi için Tıklayın Blog
0216 468 70 00   İSTANBUL / ŞİŞLİ için gönderim
seçili

Nereye Teslimat İstersiniz

Melany - Karışık Meyve Sepeti

Ürün Kodu: 1015
Bu ürün sadece şubelerimizin bulunduğu illere gönderilebilmektedir.
Gönderim Yapılacak:
114 TL + %8 KDV

 

Taze meyvelerle inanılmaz bir lezzet şöleni!

Doğumgünü, yıldönümü için ne alacağım derdine girmeyin; hem değişik hem lezzetli bir seçenekle sevdiğinizi mutlu edin.

28 adet sade çilek, 24 adet elma dilimi, 8 adet çiçek ananas, 10 adet siyah üzüm, 24 adet dilim portakal, 6 adet çikolata kaplı kavrulmuş fıstığa batırılmış muz, 5 adet sade muz dilimi, 5 adet yıldız kivi ve 4 adet yıldız portakaldan oluşmaktadır.

Günlük üretilen bu ürünümüz sadece şubelerimizin bulunduğu illere gönderim yapılmaktadır.

Bu üründe sezona bağlı olarak çileğin olmadığı durumlarda Truffle çiçeği kullanılabilir.

Sepet rengi şubelerin stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Bu Meyve Çiçekleri mutluluk dağıtıyor!

Osgee - İletişim Süpperdi - 23.10.2013

gün içinde teslim eidldi hemde hemen haber verildi

Sibel - Başarılı - 23.10.2013

güzel, başarılı ve hoş görünümü olan bir meyne sepeti

Damla Sağlamer Çevik - Tatlı Sınıfınızla Tatlı Bir Sene Geçirmeniz Dileği İle.. - 16.09.2013

Tatlı Sınıfınızla Tatlı Bir Sene Geçirmeniz Dileği İle..

Habib - Güzel - 02.09.2013

başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz.

Habip Güzel - Başarılar - 02.09.2013

yeni görevinizin hayırlı olmasını dileriz.

Ürün Hakkındaki Görüşleriniz


Şubelerimizin bulunduğu bölgelerde, şubenin bulunduğu yerden 35 km. mesafeye kadar 60 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz teslimat yapılır. 60 TL altı alışverişlerde 9 TL teslimat ücreti alınır.

KARGO gönderimleri 24-48 saat kuralına göre çalışır. Üretim tesislerimizden çıkış sonrası kargo hizmet kuralları geçerlidir. Teslimat gün ve saati garanti edilemez.

36-55 km. arası 20 TL.
56-75 km. arası 30 TL.
75-100 km. arası 75 TL.


100 km. üstü ise kargo bölgesi sayılacaktır, (Kargo giden yer ise; 60 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz teslimat yapılır. 60 TL altı alışverişlerde 9 TL teslimat ücreti alınır.)

Alıcı teslimat sırasında adreste bulunmazsa siparişiniz, varsa apartman görevlisine, komşuya, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşlarına bırakılmaktadır.

Apartman görevlisi, komşu, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşı siparişi teslim almak istemez ise gönderici bilgilendirilerek sipariş şubeye getirilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Hastaneler, işyerleri, devlet daireleri kuralları gereği, teslimatınız kişiye değil görevli, resepsiyon, güvenliğe teslim edilebilmektedir.

Alıcı siparişi kabul etmezse, sipariş sahibi haberdar edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Şubeden teslim al seçeneğinde, Alıcı içerisinde meyve bulunan ürün seçmiş ve belirlediği saat aralığında gelip ürünü almıyorsa, ürün şubede imha edilir. Daha sonraki günlerde ürününü şubeden teslim almak istiyorsa, ürün bedelinin tamamı alıcıdan yeniden tahsil edilir.

Alıcı kek, kurabiye veya çikolata şeker çiçeği seçmiş ise haber vermek koşulu ile ürününü ertesi gün teslim alabilir.

Ürünlerinizin üretilmesi, teslim edilmesi veya şubeden teslim alınması için siparişin ödemesi sipariş verilirken yapılmalıdır. Ödemesi geciken siparişlerde teslimat saatlerinde yaşanılan gecikmelerden LezzetliHediye sorumlu değildir.

Sipariş için seçtiğiniz ürün meyve içeriyorsa ve aynı gün içerisinde aynı veya farklı bir adres bildirmediğiniz takdirde siparişiniz şubemizde imha edilir. Bir gün sonrasına teslimat isteniyorsa, ürün bedelinin tamamı tahsil edilir. İmha edilen ürünler için iade talepleri kabul edilmemektedir.

Alıcı yerinde fakat siparişi teslim almaya gelemiyor ise, teslimat görevliye, resepsiyona bırakılır. Bu birimlerce kabul edilmiyorsa, en fazla 15 dakika beklenir ve siparişiniz, şubemize geri getirilir. Sipariş sahibi bilgilendirilir. Tekrar gönderilmesi durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.

Şubelerimizin bulunmadığı bölgelere kargo ile yapılan gönderimlerde, ek ürün olan balonlar şişirilmeden paketlenerek gönderilir.

Sipariş yoğunluğu olan Öğretmenler Günü, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü ve Babalar Günü gibi özel günlerde; birkaç gün önce ve sonrasında, saat garantisi olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır.

Üretimi tamamlanan siparişiniz şubelerimizin bulunduğu bölgelerde ortalama 2 saatte teslim edilir. Kargo ile gönderilen bölgeler 24-48 saat aralığında kargo ile dağıtımı sağlanır, kargoya teslimat sonrası teslim süreci kargo kurallarına göre çalışır. Pazar günü kargo işlemleri için iş günü kabul edilmez. Özel araçla sevkiyatların süreçleri özel olarak bilgilendirilir.

Balon veya Kurabiye Ekleyin!

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.
 • Doğum Günü Pasta Mumu 3,00 TL
 • Get Well 6,00 TL
 • Happy Birthday 6,00 TL
 • I Love You 6,00 TL
 • A baby girl 6,00 TL
 • A baby boy 6,00 TL
 • Hearts 6,00 TL
 • 2016 Mutlu Yıllar 5,00 TL
 • Doğum Günü 5,00 TL
 • Aşkım 5,00 TL
 • Seni Seviyorum 5,00 TL
 • Bebek Tebriği 5,00 TL
 • Başarılar 5,00 TL
 • Biricik Anneme 5,00 TL
 • Canım Anneme 5,00 TL
 • Message Heart 8,00 TL
 • Sweet Mum 8,00 TL
 • Truffle Heart 10,00 TL
 • Cookie Heart 10,00 TL
 • SweetBox 19,00 TL

Alıcıya Mesaj Kartı Gönderin

Bir kaç ekleme ile bu lezzetli ürünü sevdiğiniz için özelleştirin.

Kalan: 250 Karakter